Субота
21.07.2018
05:49
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Корисні посилання











Сайти шкіл

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Буківський НВК І-ІІІ ст.
В.Половецький НВК І-ІІІ ст.
Горобіївський НВК І-ІІІ ст.
Дулицьке НВО І-ІІІ ст.
Кривошиїнське НВО І-ІІІ ст.
Оріховецький НВК І-ІІІ ст.
Пищиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Пустоварівський НВК І-ІІІ ст.
Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст.
Шамраївський НВК І-ІІІ ст.
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
Сквирський НВК
Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Сквирський ліцей
К.Гребельський НВК І-ІІ ст.
М.Лисовецький НВК І-ІІ ст.
Рогізнянський НВК І-ІІ ст.
Тхорівський НВК І-ІІ ст.
Чубинецький НВК І-ІІ ст.
Рудянське НВО І-ІІ ст.
Шапіївський НВК І-ІІ ст.
Сквирський РЦДЮТ

Сквирська ДЮСШ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • "Рудянське НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ"

    Відмінники 2016/2017 навчального року

    Тетерук Ярослав - учень 2 класу

    Сидорець Роман - учень 3 класу

    Чмеренко Вікторія - учениця 3 класу

    Чалий Максим - учень 4 класу

    Денисенко Микола - учень 4 класу

    Зварич Тетяна - учениця 6 класу

    ******************************************************************************************************************************************

    Знову перемога!

    Учні Рудянського НВО, які є вихованцями КЗ КОР КОСДЮСШОР «Промінь» з велосипедного спорту, взяли участь у відкритому весняному чемпіонаті України з велоспорту на шосе в м.Біла Церква. Зварич Тетяна здобула І місце, Вишнівський Сергій – ІІІ місце. Тренер вихованців – старший тренер-викладач Микола Сергійович Єфременюк.


    *********************************************************************************************

    Конкурс декламаторів поезії М.Т.Рильського

    23 березня 2017 року на базі відділу освіти Сквирської райдержадміністрації і районного центру юнацької та дитячої творчості відбувся районний конкурс декламаторів поезії М.Т.Рильського. Шемчик Дарина, учениця 9 класу, зайняла ІІ місце у номінації «Декламація віршів М.Рильського про Сквиру»


    **********************************************************************************************************************

    Конкурс читців-аматорів «До висот Шевченкового слова» 

    23 лютого 2017 року в районному будинку культури проходив районний конкурс читців-аматорів «До висот Шевченкового слова», присвячений памяті Т.Г.Шевченка .

    Учениця 9 класу Шемчик Дарина зайняла ІІ місце в номінації «Читці - аматори» у середній  віковій категорії.


    *****************************************************************************************************************

    «Об’єднаймося ж, брати мої!»

    З 26 грудня 2016 року по 04 січня 2017 року в приміщенні Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості проходила районна виставка-конкурс учасників районного етапу XVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

    Метою проведення заходу є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, активізація виховної роботи з учнівською молоддю, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів.

    Учениці  7 класу Рудянського НВО Горова Марія та Руденко Тетяна здобули ІІІ місце в номінації «Образотворче мистецтво»


    ***********************************************************************************************************************************************************************************

    Учні  Рудянського НВО – переможці в аматорських змаганнях «Гайок – Осінь» (велоспорт): Зварич Тетяна – І місце, Вишнівський Олександр – ІІІ місце.

    *********************************************************************************************************************************************************************************** 

    Відмінники 2015/2016 н.р.:

    Сидорець Роман (2 клас)

    Чмеренко Вікторія (2 клас)

    Безпалий Дмитро (2клас)

    Денисенко Микола (3 клас)

    Чалий Максим (3 клас)

    Карпенюк Вікторія (8 клас)

    Шемчик Дарина (8 клас)

    Калініченко Андрій (9 клас)

    Наші перемоги в конкурсі на районному рівні

    11 листопада 2015 року на Сквирщині було проведено конкурс читців-декламаторів, присвячений 120-річчю від дня народження М.Т.Рильського. У заході взяли участь учні 2-11 класів із загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району. Захід проведено в рамках святкування річниці з нагоди дня народження письменника-земляка, фольклориста, мистецтвознавця М. Т. Рильського, який жив і працював на теренах Сквирщини.

    Наша учениця 8 класу Шемчик Дарина стала переможцем у віковій категорії 8-11 класів.

    ******************************************************************************************************************************************************************

    Відмінники-2014/2015н.р.:

    Денисенко Микола (2 клас)

    Чалий Максим (2 клас)

    Карпенюк Вікторія (7 клас)

    Шемчик Дарина (7 клас)

    Калініченко Андрій (8 клас)

    Осуняк Руслан (9 клас)

    ************************************************************************************

    ***********************************************************************************

    Призери районного фестивалю "Сузір*я талановитих дошкільнят"

    3 червня на базі районного центру дитячої та юнацької творчості

    відбувся районний фестиваль «Сузір’я талановитих дошкільнят».

    З таночком «Черевички» вихованці дитячого садочка Рудянського НВО здобули ІІ місце у номінації «Народний танець».

    ***********************************************           *******************************************************************

    Призери районного конкурсу творчих дитячих робіт «Здорові діти – здорова нація»

    Переможці  шкільного конкурсу «Здорові діти – здорова нація» Карпенюк Вікторія та  Шемчик Дарина, учениці 7 класу Рудянського НВО,  стали призерами районного конкурсу творчих дитячих робіт «Здорові діти – здорова нація» в номінації «Образотворче мистецтво. Реклама», здобувши ІІІ місце.

     

     *****************************************************                        *****************************************************

     

     

    20 лютого 2013 року учні 5-6 класів Карпенюк Вікторія, Коханська Вікторія, Калініченко Андрій, Ярошенко Ярослава, Сторож Тетяна взяли участь у IV Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник"-2013.

     
    Результати гри
     
    Карпенюк Вікторія  5 клас 48 балів Диплом І ступеня регіонального рівня
    Коханська Вікторія 5 клас 46 балів Диплом І ступеня регіонального рівня
    Калініченко Андрій 6 клас 52 бали Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
    Ярошенко Ярослава 6 клас 51 бал Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
    Сторож Тетяна 6 клас 42 бали Диплом ІІ ступеня регіонального рівня
           
    Підготували учасників гри:
    Коханська Наталія Георгіївна - вчитель української мови та літератури
    Гребінник Оксана Іванівна - вчитель української мови та літератури